Vacature: Coördinator Back of House

Stichting Schouwburgcomplex Gouda exploiteert zowel De Goudse Schouwburg als Cinema Gouda. Beide uitgaansgelegenheden bieden wekelijks een groot aantal voorstellingen voor een divers publiek uit Gouda en omgeving. Daarnaast zijn beide locaties bij uitstek geschikt voor culturele en commerciële evenementen. De bioscoop- en theaterzalen, het theatercafé en cinemacafé, de verschillende foyers en vergaderruimtes lenen zich bijzonder goed voor talloze activiteiten. Wij organiseren evenementen van 20 tot 1.000 personen. Alles is mogelijk!

De afdeling Commerciële Activiteiten & Serviceverlening, bestaande uit de teams Horeca & Hospitality, Tickets & Service, Sales en Facilitair, is verantwoordelijk voor de uitvoering van de vele activiteiten op onze locaties en de commerciële exploitatie daarvan. De belangrijkste speerpunten van de afdeling zijn gastvrijheid, veiligheid en kwaliteit.

Voor het team Horeca en Hospitality, zijn wij momenteel op zoek naar een prestatiegerichte, organisatorisch sterke en flexibele

Coördinator back of house

32-36 uur per week

In deze functie ben je, binnen gestelde kaders en budgetten, verantwoordelijk voor de voorbereiding en organisatie van alle uit te voeren werkzaamheden van de afdeling. Je bent medeverantwoordelijk voor het beleid, het uitvoeren van alle werkprocessen en draagt zorg voor optimale planningen en inkoop, t.b.v. uitvoering van activiteiten. Je collega Coördinator front of house draagt de verantwoordelijkheid over een uitmuntende uitvoer van werkzaamheden rondom alle activiteiten. Daarvoor hebben jullie intensieve samenwerking en afstemming.

Je belangrijkste taken:

  • Verantwoordelijk voor inkoop & voorraadbeheer
  • Opstellen van (personeels-)planningen
  • Zorgdragen voor een correcte afdelingsadministratie en bijhorende HR taken
  • Beheer van het horeca-kassasysteem
  • Opstellen beleid en werkprocessen
  • Werkvoorbereiding voor de afdeling
  • Uitvoering van operationele Dutymanager diensten

Wat vragen wij van je:

  • Passie voor gastvrijheid en kwaliteit
  • Een groot verantwoordelijkheidsgevoel en een probleemoplossend vermogen
  • Een proactieve, commerciële en ambitieuze instelling
  • Uiteraard heb je passende werkervaring én wil je je vast en zeker nog ontwikkelen
  • Je bent in het bezit van diploma’s Sociale Hygiëne en BHV, of bereid deze te halen

Wij bieden:

  • Een dynamische werkplek in een nieuwe functie
  • Je komt te werken in een enthousiast team, op de twee gaafste hotspots van Gouda!
  • Een diversiteit aan films, commerciële evenementen en andere activiteiten: geen dag is hetzelfde!
  • Leuke personeelsborrels en mag je in je vrije tijd gratis naar de film of voorstelling!
  • Een salaris conform de cao Nederlandse Podia, schaal 7, € 3.335,85 – € 4.682,18 bij 36 uur (afhankelijk van kennis en werkervaring)

Interesse?

Ben jij die gepassioneerde, flexibele en daadkrachtige Coördinator back of house die wij zoeken? Dan ontvangen wij graag voor 25 oktober jouw motivatiebrief en C.V. via vacature@goudseschouwburg.nl t.a.v. Pascal Vergouwen. Met geschikte kandidaten zullen wij eerder contact opnemen.

Voor vragen of meer informatie kun je ook contact opnemen met Pascal, via p.vergouwen@goudseschouwburg.nl

sluiten